ایده‌های بزرگ
موج‌های بز‌‌رگ خلق می‌کنند!

و در دنیای امروز، یکی از نیازهای اصلی برندها داشتن موج‌های اثرگذار است. ما، در راهبردهای ارتباطی خلاق نارون، باور داریم که این ایده‌های بزرگ را باید ساخت و در طول زمان پرورش داد. نارون، شبکه‌ای از ارتباطات بازاریابی خلاق است که تا امروز با تکیه بر نگاه تخصصی به حوزه دیزاین، مشاوره و اجرای بیشتر از ۵۰۰ پروژه را در کارنامه حرفه‌ای خود دارد. ماموریت ما همراه کردن نوآوری و تخصص، در بستری شکل‌گرفته از علم روز ارتباطات، برای خلق سلوشن است. قدرت این ماموریت، مسیری را برای اعضای نارون باز کرده تا همگی با تمامی قابلیت‌ها و تنوع استعدادهاشان، در این راه هم‌قدم باشند. در واقع ما از چالش‌هایی که برندها دارند، استقبال می‌کنیم؛ آن‌ها را در آغوش می‌کشیم و با کمک علم طراحی و ذهن پویا، تهدیدها برای برندها و افراد همراهمان فرصت می‌شوند.

ریشه نارون


فعالیت ما از آبان 1395 به صورت غیررسمی و تحت نام " استودیو شهر " شروع شد. تا آنکه نارون در 13 بهمن 1398 به صورت رسمی در لیست شرکت های ثبت شده قرار گرفت و از آن زمان تا کنون تخصصا در حوزه های اثرگذار بر توسعه برند فعالیت می کنیم. ما همواره سعی داشتیم خالق طرح هایی باشیم که در آزمون زمان و مکان سربلند شوند و رضایت برندهای همراه‌مان سندی بر موفقیت این هدف است. نارون تا امروز با بیش از 70 برند شخصی یا سازمانی همکاری داشته و حاصل این همکاری تولد صدها راهبرد تبلیغاتی خلاق در جهت گسترش شعاع اثرگذاری برندها بوده است. همچنین بخشی از این همکاری ها با شرکت های دانش بنیان و صنایع های تک بوده که ما به این خدمت گذاری برای توسعه میهن عزیزمان مفتخریم.


افق نارون


ما بر این باوریم که برندسازی و تبلیغات میتواند شروعی باشد، در نقطه ای که دیگران متوقف می‌شوند! این تمایز اگر علمی و بر پایه اصول دیزاین و خلاقیت پیش رود، علاوه بر معرفی درست برند در زمانه خود و گسترش فعالیتش، میتواند تا مدت ها نام آن را در ذهن ها حک کند و ارزش آفرین باشد. ضمن آنکه تداوم و کثرت رشد برندهای ملی، تاثیر بسزایی در بهبود شرایط اقتصادی جامعه و توسعه کشور خواهد داشت. بنابراین نارون، وظیفه خود را به کار گرفتن به روز ترین روش های ارتباطی دنیا برای رشد همراهان خود می داند و هر یک از ما، قسمتی از این رسالت را به عهده گرفته ایم. نارون نیز در تلاش است نقش موثری در ارتقای دانش برندینگ داشته باشد و آگاهی کارآفرینان و صاحبان کسب و کار را در حوزه توسعه برند افزایش دهد.

نارون
از نگاه دیگران

شاخه‌های نارون

سهیل ریاحی

مدیــــر عامـل

مدیر هنری و معاون واحد اجرا

محمدحسن قمیان

مدیر برند و معاون واحد ارتباطات

مریم صاحبی

معـــاون مـالی

حنانه تابانفر

مدیر استودیو سلامت نارون

پریا بلوری‌نژاد

سوپروایزر داخلی

مهشاد ترابی‌مقدم

معاون واحد سوشال‌مدیا

محمدحسین کاهی

معاون اجرایی و کنترل پروژه

مهدی ارژمند

معاون واحد مدیا

محمدهادی متقی‌منش

کارشناس تولید محتوا

مهشاد قائدی

طراح گرافیک

هانیه هاشمی

طراح گرافیک

فاطمه حاجی‌هاشمی

کارشناس تولید محتوا

فاطمه صالحی

برنامه نویس و توسعه دهنده وب

شکوفه رادهوش

ادمین سوشال مدیا

لیلا کریمی

ادمین سوشال مدیا

شهرزاد تائبی

کارشناس محتوای استودیو سلامت

نیلوفر ناظم‌الرعایا

یک دمنوش سبز مهمان ما باشید