ایده‌های بزرگ
موج‌های بز‌‌رگ خلق می‌کنند!

و در دنیای امروز، یکی از نیازهای اصلی برندها داشتن موج‌های اثرگذار است. ما، در راهبردهای ارتباطی خلاق نارون، باور داریم که این ایده‌های بزرگ را باید ساخت و در طول زمان پرورش داد. نارون، شبکه‌ای از ارتباطات بازاریابی خلاق است که تا امروز با تکیه بر نگاه تخصصی به حوزه دیزاین، مشاوره و اجرای بیشتر از ۵۰۰ پروژه را در کارنامه حرفه‌ای خود دارد. ماموریت ما همراه کردن نوآوری و تخصص، در بستری شکل‌گرفته از علم روز ارتباطات، برای خلق سلوشن است. قدرت این ماموریت، مسیری را برای اعضای نارون باز کرده تا همگی با تمامی قابلیت‌ها و تنوع استعدادهاشان، در این راه هم‌قدم باشند. در واقع ما از چالش‌هایی که برندها دارند، استقبال می‌کنیم؛ آن‌ها را در آغوش می‌کشیم و با کمک علم طراحی و ذهن پویا، تهدیدها برای برندها و افراد همراهمان فرصت می‌شوند.

ریشه نارون


فعالیت ما از آبان 1395 به صورت غیررسمی و تحت نام " استودیو شهر " شروع شد. تا آنکه نارون در 13 بهمن 1398 به صورت رسمی در لیست شرکت های ثبت شده قرار گرفت و از آن زمان تا کنون تخصصا در حوزه های اثرگذار بر توسعه برند فعالیت می کنیم. ما همواره سعی داشتیم خالق طرح هایی باشیم که در آزمون زمان و مکان سربلند شوند و رضایت برندهای همراه‌مان سندی بر موفقیت این هدف است. نارون تا امروز با بیش از 70 برند شخصی یا سازمانی همکاری داشته و حاصل این همکاری تولد صدها راهبرد تبلیغاتی خلاق در جهت گسترش شعاع اثرگذاری برندها بوده است. همچنین بخشی از این همکاری ها با شرکت های دانش بنیان و صنایع های تک بوده که ما به این خدمت گذاری برای توسعه میهن عزیزمان مفتخریم.


افق نارون


ما بر این باوریم که برندسازی و تبلیغات میتواند شروعی باشد، در نقطه ای که دیگران متوقف می‌شوند! این تمایز اگر علمی و بر پایه اصول دیزاین و خلاقیت پیش رود، علاوه بر معرفی درست برند در زمانه خود و گسترش فعالیتش، میتواند تا مدت ها نام آن را در ذهن ها حک کند و ارزش آفرین باشد. ضمن آنکه تداوم و کثرت رشد برندهای ملی، تاثیر بسزایی در بهبود شرایط اقتصادی جامعه و توسعه کشور خواهد داشت. بنابراین نارون، وظیفه خود را به کار گرفتن به روز ترین روش های ارتباطی دنیا برای رشد همراهان خود می داند و هر یک از ما، قسمتی از این رسالت را به عهده گرفته ایم. نارون نیز در تلاش است نقش موثری در ارتقای دانش برندینگ داشته باشد و آگاهی کارآفرینان و صاحبان کسب و کار را در حوزه توسعه برند افزایش دهد.

نارون
از نگاه دیگران

شاخه‌های نارون

سهیل ریاحی

مدیــــر عامـل

مدیر هنری و معاون توسعه بازار

محمد حسن قمیان

معاون ارتباطات و رسانه

مریم صاحبی

معـــاون مـالی

حنانه تابانفر

معاون اجرایی و کنترل پروژه

مهدی ارژمند

کارشناس واحد سوشال مدیا

محمد حسین کاهی

کارشـناس واحـد مدیا

محمدهادی متقی‌منش

مدیر استودیو سلامت نارون

پریا بلوری‌نژاد

کارشناس تولید محتوا

مهشاد قائدی

کارشناس تولید محتوا

فاطمه صالحی

کارشناس تولید محتوا

مژگان باقری

ادمین سوشال مدیا

عادل قادری

کارشناس محتوای استودیو سلامت

ملیکا معمارفر

ادمین سوشال مدیا

مهشاد ترابی

برنامه نویس و توسعه دهنده وب

مهدی شجاعی

کارشناس محتوای استودیو سلامت

نیلوفر ناظم‌الرعایا

ادمین سوشال مدیا

سپیده عابدی

کارشناس رسانه استودیو سلامت

امیرحسین خانی

کارشناس رسانه استودیو سلامت

امیررضا صفائی

یک دمنوش سبز مهمان ما باشید