چرا دور هم جمع شدیم :)

متن . [ م َ ] (ع اِ) مکتوب شده بدون حواشی . (ناظم الاطباء) عبارت کتابی که شرح توان کرد .

مثلاً . [ م َ ث َ لَن ْ ] (ع ق ) بطور مثال و تمثیل. از برای مثل. (یادداشت به خط مرحوم دهخدا)

جمع شدن . [ ج َ شُ دَ ] (مص مرکب ) گرد شدن .

نارون . [ نارْ وَ ] (اِ) ناروان . (برهان قاطع). درختی است بغایت خوش اندام و پربرگ . (غیاث اللغات ) درخت بسیارسایه است ، همیشه جوان و برگش به برگ بید مانند است . (نزهة القلوب ) در دیگر لغت؛ آژانس نارون [ آ ن ْ س ْ نارْ وَ ] آژانس تبلیغات نارون. شبکه ارتباطات بازایابی خلاق . موفقیت آن در گروه موفقیت برندهایی که خلق می کند (مدیرعامل نارون) نتیجه کارش را گره خورده به نتیجه کار برندهایی می داند که با آن ها همراه می شود تا به رشدشان کمک کند.

از سر شمشیر و از نوک قلم زاید هنر
ای برادر همچو نور از نار و نار از نارون

ناصرخسرو.

ریشه نارون


"راهبردهای ارتباطی خلاق نارون" فعالیت خود را از آبان 1395 به صورت غیررسمی تحت نام "استودیو شهر" آغاز کرد. این شرکت در 13 بهمن 1398 به صورت رسمی ثبت شد و از آن زمان تا کنون به صورت تخصصی در حوزه های اثر گذار بر توسعه برند فعالیت می کند. نارون تا امروز با بیش از 50 سازمان دولتی و خصوصی همکاری داشته است. حاصل این همکاری به انجام رساندن تعدادی بالغ بر حدود 300 پروژه است که در زمینه های مختلف حوزه رسانه و تبلیغات صورت گرفته اند. همچنین ما مفتخریم که همکاری مفید و با تخفیف ویژه با شرکت های دانش بنیان، صنایع های تک و برندهایی که در خدمت توسعه میهن عزیزمان هستند را در پیشینه خود داریم.


افق نارون


نارون بر این باور است که برندسازی و تبلیغات در صورتی که علمی و اصولی باشد، علاوه بر معرفی درست برند مورد نظر و گسترش فعالیت آن، تاثیر فوق العاده ای در بهبود شرایط اقتصادی جامعه و توسعه ملی خواهد داشت. بنابر این نارون وظیفه خود را به کار گرفتن به روز ترین روش های تبلیغاتی دنیا برای رونق کسب و کار مشتریان خود می داند و هر یک از اعضای نارون قسمتی از این رسالت را به عهده گرفته اند. نارون نیز در تلاش است نقش موثری در ارتقای دانش برندینگ داشته باشد و آگاهی کارآفرینان و صاحبان کسب و کار را در حوزه توسعه برند افزایش دهد.

نارون
از نگاه دیگران

شاخه های نارون

گرافیست

علیرضا یوسفی

مدیر هنری

محمد حسن قمیان

مدیرعامل

سهیل ریاحی

مسئول تولید محتوا

فاطمه صالحی

موشن گرافیست

محمد هادی متقی منش

گرافیست

مهسا طباطبایی

مسئول روابط عمومی

مریم صاحبی

کارشناس شبکه اجتماعی

محمد حسین کاهی

یک دمنوش سبز مهمان ما باشید